Od samego początku naszym celem było stworzenie hurtowni oferującej nowoczesne instalacje sanitarne i grzewcze. Od wielu lat współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami artykułów instalacyjnych z Polski i z zagranicy.
Stawiamy wysokie wymagania oferowanym przez nas produktom. Chcemy by oprócz korzystnej ceny, cechowała je wysoka jakość wykonania. Oferujemy szeroką gamę produktów z branży instalacyjno-sanitarnej i grzewczej powszechnie znanych i cenionych producentów.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotna jest fachowa obsługa Klientów, dlatego w naszym zespole są ludzie, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy, służą Państwu swoim doradztwem technicznym oraz informacjami na temat oferowanych rozwiązań

Wszelkie niezbędne informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z naszymi handlowcami działu hydrauliki.

tel./fax : 48 614-41-42,  tel.kom. 795 574 689, e-mail: tb.hydraulika@wp.pl

MATERIAŁY HYDRAULICZNE i ELEKTRYCZNE OFEROWANE W NASZEJ FIRMIE:

-ARTYKUŁY INSTALACYJNE CO.I C.W.U.

-ARTYKUŁY INSTALACJI GAZOWYCH SAHNA

-RURY I KSZTAŁTKI KANALIZACYJNE

-CERAMIKA I SZAFKI ŁAZIENKOWE

-RURY KWASO- I ŻAROODPORNE

-GRZEJNIKI ALUMINIOWE ,STALOWE I ŁAZIENKOWE

-KOTŁY GAZOWE I STAŁOPALNE (UNIWERSALNE I Z PODAJNIKAMI)

-WANNY AKRYLOWE I METALOWE

-ZLEWY I BATERIE

-SYSTEMY WENTYLACYJNE

-ZESTAWY SOLARNE I WYMIENNIKI

-KOMINKI TRADYCYJNE I Z PŁASZCZEM WODNYM
WSPÓŁPRACUJEMY Z NASTĘPUJĄCYMI FIRMAMI:

HERZ , PURMO, WAVIN, BIAWAR, KOSPEL,VIESSMANN, DE DIETRICH DEFRO,SAS, KRZACZEK ,KRATKI.PL, LECHMA, WILO, GRUNDFOS, AFRISO, FERRO, ARMATURA KRAKÓW, DEANTE, KOŁO, SANPLAST, GROHE, CERSANIT, NOVA FLORIDA,PIPELIFE.