Glazura Królewska Kozienice to nowoczesny salon łazienek ,posiadający biuro projektowe 3D, służymy pomocą w zaprojektowaniu całej łazienki, doborze płytek i armatury sanitarnej.  W naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór płytek ceramicznych, gres, armatura, ceramika sanitarna, kabiny prysznicowe, wanny, urządzenia
do hydromasażu i akcesoria łazienkowe.

Firma zapewnia różnorodność oferty handlowej poprzez import towarów od producentów z całego świata. Swój asortyment firma uzupełnia również produktami krajowymi o najwyższej jakości. Posiadamy markowe produkty charakteryzujące się nowoczesnym wzornictwem oraz co najważniejsze, korzystnym stosunkiem ceny do jakości.
Dostosowując się do potrzeb klientów zapewniamy bezpłatne porady i projekty w3D przygotowany przez projektanta wnętrz.
Nasze przestronne wnętrza oraz profesjonalna obsługa sprzyjają wygodnym i przemyślanym zakupom.współpracujemy z kilkoma wykwalifikowanymi wykonawcami .

Glazura królewska Kozienice to najlepszy partner do współpracy dla projektantów i architektów wnętrz. Wyszkoleni doradcy, efektywna logistyka oraz jakość ekspozycji
to niewątpliwe atuty naszej firmy.
Zespół firmy  tworzą profesjonalni doradcy, którzy przeszli szkolenia u producentów współpracujących z nami. Uważamy, że odpowiedzialność
za proponowane rozwiązania, a także informacje o oferowanych materiałach i produktach są najważniejszymi wartościami.
Rozpoznajemy potrzeby i problemy z jakimi spotykają się projektanci na co dzień w swojej pracy i znajdujemy rozwiązania, które ułatwiają im pracę.
Nasze ekspozycje to zarówno gotowe rozwiązania, jak i propozycje, które mogą stanowić ciekawą bazę do tworzenia projektów. W ten sposób staramy się inspirować projektantów i ich klientów. Znajomość produktów i aktualnych trendów oraz nowości to podstawa w pracy projektanta.

Wszelkie niezbędne informacje mogą Państwo uzyskać kontaktując się bezpośrednio z naszymi handlowcami działu glazury i armatury.

tel./fax: 48 614-00-19, tel.kom. 666 875 372, e-mail: tb.glazura@wp.pl